FMTC101-72
FMTC101-72 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY SMAPLUG-SMAPLUG 72
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 72.0" (1.8m) 6.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Cable Type: FM-195TC
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms