FMTC401-24
FMTC401-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO SMA
Packaging: Bag
Color: Red
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 90°C
Cable Type: FM-151TC
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 27 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms