FMTC501-24
FMTC501-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL BNC TO BNC 24"
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: BNC to BNC
Cable Type: FM-SF200LL
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms