FMTC504-24
FMTC504-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: N-Type to N-Type
Cable Type: FM-SF200LL
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Jack
Frequency - Max: 6 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms