FMTC602-36
FMTC602-36 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: N-Type to N-Type
Cable Type: FM-SF200LL75
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Jack
Frequency - Max: 3 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 75 Ohms
Connector Impedance: 75 Ohms
Overall Impedance: 75 Ohms