FMTC603-48
FMTC603-48 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY TYPE FPLUG-TYPE FPLUG 4
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: F-Type to F-Type
Cable Type: FM-SF200LL75
1st Connector: F-Type Plug
2nd Connector: F-Type Plug
Frequency - Max: 3 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 75 Ohms
Connector Impedance: 75 Ohms
Overall Impedance: 75 Ohms