Продукція > 3M (TC) > FMV02-0.5-25
FMV02-0.5-25
FMV02-0.5-25 3M (TC)
void-polyester-labels-fmv02-fmv12-fmv22-fmv32-fmv0e.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: 1/2" X 25 YARDS
Features: Tamper Proof
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Length: 900.000" (22860.00mm)
Shape: Rectangle
Width: 0.500" (12.70mm) 1/2"
Material - Body: Polyester
Applications: General
Color - Background: Silver
Language: English
Application Specifics: Notice
Arrangement: Text Only
Legend (Text): Void
Legend (Symbol Only): No Symbol
Color - Legend: Silver
Print Type: Pre-Printed, Printable (Thermal Transfer)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1/2" X 25 YARDS, Features: Tamper Proof, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Length: 900.000" (22860.00mm), Shape: Rectangle, Width: 0.500" (12.70mm) 1/2", Material - Body: Polyester, Applications: General, Color - Background: Silver, Language: English, Application Specifics: Notice, Arrangement: Text Only, Legend (Text): Void, Legend (Symbol Only): No Symbol, Color - Legend: Silver, Print Type: Pre-Printed, Printable (Thermal Transfer).