FMWAN062-20NF
FMWAN062-20NF Fairview Microwave
FMWAN062-20NF.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-62-T
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Waveguide Mount
Frequency Range: 12.4GHz ~ 18GHz
Applications: General Purpose
Gain: 20dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.4
Antenna Type: Horn
Height (Max): 2.260" (57.40mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 15.2GHz
RF Family/Standard: General ISM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-62-T, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Waveguide Mount, Frequency Range: 12.4GHz ~ 18GHz, Applications: General Purpose, Gain: 20dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.4, Antenna Type: Horn, Height (Max): 2.260" (57.40mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 15.2GHz, RF Family/Standard: General ISM.
Інші пропозиції FMWAN062-20NF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMWAN062-20NF FMWAN062-20NF Виробник : Fairview Microwave FMWAN062_20NF.pdf Antennas WR-62 Standard Gain Horn with 20 dBi gain, N Female connector