FMWAN075-15ELNF
FMWAN075-15ELNF Fairview Microwave
FMWAN075-15ELNF.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-75-T
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Waveguide Mount
Frequency Range: 10GHz ~ 15GHz
Applications: General Purpose
Gain: 15dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.4
Antenna Type: Horn
Height (Max): 1.460" (37.00mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 12.5GHz
Написати відгук
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-75-T, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Waveguide Mount, Frequency Range: 10GHz ~ 15GHz, Applications: General Purpose, Gain: 15dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.4, Antenna Type: Horn, Height (Max): 1.460" (37.00mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 12.5GHz, RF Family/Standard: General ISM.