FMWAN075-20NF
FMWAN075-20NF Fairview Microwave
FMWAN075-20NF.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-75-T
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Waveguide Mount
Frequency Range: 10GHz ~ 15GHz
Applications: General Purpose
Gain: 20dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Horn
Height (Max): 2.720" (69.10mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 12.5GHz
Написати відгук
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-75-T, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Waveguide Mount, Frequency Range: 10GHz ~ 15GHz, Applications: General Purpose, Gain: 20dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Horn, Height (Max): 2.720" (69.10mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 12.5GHz, RF Family/Standard: General ISM.
Інші пропозиції FMWAN075-20NF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMWAN075-20NF FMWAN075-20NF Виробник : Fairview Microwave FMWAN075_20NF.pdf Antennas WR-75 Standard Gain Horn with 20 dBi gain, N Female connector