FMWAN102-20NF
FMWAN102-20NF Fairview Microwave
FMWAN102-20NF.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-102-
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Waveguide Mount
Frequency Range: 7GHz ~ 11GHz
Applications: General Purpose
Gain: 20dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.3
Antenna Type: Horn
Height (Max): 3.700" (93.98mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 9GHz
Написати відгук
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-102-, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Waveguide Mount, Frequency Range: 7GHz ~ 11GHz, Applications: General Purpose, Gain: 20dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.3, Antenna Type: Horn, Height (Max): 3.700" (93.98mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 9GHz, RF Family/Standard: General ISM.
Інші пропозиції FMWAN102-20NF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMWAN102-20NF FMWAN102-20NF Виробник : Fairview Microwave FMWAN102_20NF.pdf Antennas WR-102 Standard Gain Horn with 20 dBi gain, N Female connector