FMWAN1060
FMWAN1060 Fairview Microwave
FMWAN1060.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: WG ANTENNA WR-8 100-112 GHZ
Packaging: Bag
Mounting Type: Waveguide Mount
Frequency Range: 100GHz ~ 112GHz
Applications: General Purpose
Gain: 25dBi
Termination: Screw-Mount
Number of Bands: 1
VSWR: 1.15
Antenna Type: Horn
Height (Max): 0.843" (21.40mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 106GHz
Написати відгук
Description: WG ANTENNA WR-8 100-112 GHZ, Packaging: Bag, Mounting Type: Waveguide Mount, Frequency Range: 100GHz ~ 112GHz, Applications: General Purpose, Gain: 25dBi, Termination: Screw-Mount, Number of Bands: 1, VSWR: 1.15, Antenna Type: Horn, Height (Max): 0.843" (21.40mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 106GHz, RF Family/Standard: General ISM.