FMWAN112-10NF
FMWAN112-10NF Fairview Microwave
FMWAN112-10NF.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-112-
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Waveguide Mount
Frequency Range: 7.05GHz ~ 10GHz
Applications: General Purpose
Gain: 10dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.3
Antenna Type: Horn
Height (Max): 1.370" (34.80mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 8.525GHz
Написати відгук
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-112-, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Waveguide Mount, Frequency Range: 7.05GHz ~ 10GHz, Applications: General Purpose, Gain: 10dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.3, Antenna Type: Horn, Height (Max): 1.370" (34.80mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 8.525GHz, RF Family/Standard: General ISM.