FMWAN137-20NF
FMWAN137-20NF Fairview Microwave
FMWAN137-20NF.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-137-
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Waveguide Mount
Frequency Range: 5.85GHz ~ 8.2GHz
Applications: General Purpose
Gain: 20dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.3
Antenna Type: Horn
Height (Max): 4.960" (125.98mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 7.025GHz
Написати відгук
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-137-, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Waveguide Mount, Frequency Range: 5.85GHz ~ 8.2GHz, Applications: General Purpose, Gain: 20dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.3, Antenna Type: Horn, Height (Max): 4.960" (125.98mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 7.025GHz, RF Family/Standard: General ISM.
Інші пропозиції FMWAN137-20NF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMWAN137-20NF FMWAN137-20NF Виробник : Fairview Microwave FMWAN137_20NF.pdf Antennas WR-137 Standard Gain Horn with 20 dBi gain, N Female connector