FMWAN159-20NF
FMWAN159-20NF Fairview Microwave
FMWAN159-20NF.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-159-
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Waveguide Mount
Frequency Range: 4.9GHz ~ 7.05GHz
Applications: General Purpose
Gain: 20dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.3
Antenna Type: Horn
Height (Max): 5.770" (146.56mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.975GHz
Написати відгук
Description: WG ANTENNA WG COAX ADAPT WR-159-, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Waveguide Mount, Frequency Range: 4.9GHz ~ 7.05GHz, Applications: General Purpose, Gain: 20dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.3, Antenna Type: Horn, Height (Max): 5.770" (146.56mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.975GHz, RF Family/Standard: General ISM.
Інші пропозиції FMWAN159-20NF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMWAN159-20NF FMWAN159-20NF Виробник : Fairview Microwave FMWAN159_20NF.pdf Antennas WR-159 Standard Gain Horn with 20 dBi gain, N Female connector