FMWAN2300-10NF
FMWAN2300-10NF Fairview Microwave
FMWAN2300_10NF.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Antennas WR-2300 Waveguide Standard Gain Horn Antenna Operating From 320 MHz to 490 MHz, 10 dBi Gain with N Type Female Connector
Написати відгук