FMWGA3205
FMWGA3205 Fairview Microwave
FMWGA3205.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: WG LOW NOISE AMP WR-12 60-90 GHZ
Packaging: Bag
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 60GHz ~ 90GHz
RF Type: General Purpose
Voltage - Supply: 6V ~ 12V
Gain: 30dB
Current - Supply: 320mA
Noise Figure: 4.2dB
P1dB: 18dBm
Supplier Device Package: Module
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WG LOW NOISE AMP WR-12 60-90 GHZ, Packaging: Bag, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 60GHz ~ 90GHz, RF Type: General Purpose, Voltage - Supply: 6V ~ 12V, Gain: 30dB, Current - Supply: 320mA, Noise Figure: 4.2dB, P1dB: 18dBm, Supplier Device Package: Module.
Інші пропозиції FMWGA3205
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMWGA3205 FMWGA3205 Виробник : Fairview Microwave FMWGA3205.pdf RF Amplifier WR-12 Waveguide Low Noise Figure Amplifier at 4.7 dB from 60 GHz to 90 GHz Frequency in E band with 30 dB Gain, Using UG-387/U Flanges