FN-PX12-11
FN-PX12-11 Gelid Solutions LLC
Виробник: Gelid Solutions LLC
Description: SILENT 12 BLACK
Packaging: Retail Package
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hydrodynamic
RPM: 1000 RPM
Air Flow: 40.3 CFM (1.13m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 3 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.2dB(A)
Static Pressure: 0.063 in H2O (15.7 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SILENT 12 BLACK, Packaging: Retail Package, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hydrodynamic, RPM: 1000 RPM, Air Flow: 40.3 CFM (1.13m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 3 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.2dB(A), Static Pressure: 0.063 in H2O (15.7 Pa), Part Status: Active.