FN-PX12-15-MP Gelid Solutions LLC
flyer_silentPWM_web.pdf
Виробник: Gelid Solutions LLC
Description: FAN AXL 120X25MM 12VDC RECT CONN
Features: Fan Mounts Included, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hydrodynamic
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 58.0 CFM (1.62m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 4 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.5dB(A)
Static Pressure: 0.063 in H2O (15.7 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXL 120X25MM 12VDC RECT CONN, Features: Fan Mounts Included, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hydrodynamic, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 58.0 CFM (1.62m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 4 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.5dB(A), Static Pressure: 0.063 in H2O (15.7 Pa).