FN-PX12-16
FN-PX12-16 Gelid Solutions LLC
Виробник: Gelid Solutions LLC
Description: SILENT 12 PWM - BLACK
Packaging: Retail Package
Features: PWM Control
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hydrodynamic
RPM: 750/1600 RPM
Air Flow: 64.5 CFM (1.81m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 4 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.5dB(A)
Static Pressure: 0.063 in H2O (15.7 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SILENT 12 PWM - BLACK, Packaging: Retail Package, Features: PWM Control, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hydrodynamic, RPM: 750/1600 RPM, Air Flow: 64.5 CFM (1.81m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 4 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.5dB(A), Static Pressure: 0.063 in H2O (15.7 Pa), Part Status: Active.