FN-PX14-12 Gelid Solutions LLC
Виробник: Gelid Solutions LLC
Description: FAN AXL 140X25MM 12VDC RECT CONN
Features: Fan Mounts Included, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Retail Package
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 140mm L x 140mm H
Bearing Type: Hydrodynamic
RPM: 1200 RPM
Air Flow: 74.5 CFM (2.09m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 4 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.0dB(A)
Static Pressure: 0.059 in H2O (14.7 Pa)
Part Status: Last Time Buy
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXL 140X25MM 12VDC RECT CONN, Features: Fan Mounts Included, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Retail Package, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 140mm L x 140mm H, Bearing Type: Hydrodynamic, RPM: 1200 RPM, Air Flow: 74.5 CFM (2.09m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 4 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.0dB(A), Static Pressure: 0.059 in H2O (14.7 Pa), Part Status: Last Time Buy.