FN1-05D15BN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 1W; 34/-34mA; 15/-15V; 1,5kV; 4,5V~5,5V; -40°C~105°C; EFF 85%; Podobny do: DAE1-0524; P6CU-0515ZLF; NRA0515D; A0515S-1WR3; TPA0515SP; FN1-05D15BN DC FN1-05D15BN
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 8 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 1W; 34/-34mA; 15/-15V; 1,5kV; 4,5V~5,5V; -40°C~105°C; EFF 85%; Podobny do: DAE1-0524; P6CU-0515ZLF; NRA0515D; A0515S-1WR3; TPA0515SP; FN1-05D15BN DC FN1-05D15BN, кількість в упаковці: 2 шт.