FN1-05S15BN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 1W; 67mA; 15V; 1,5kV; 10,8V~13,2V; -40°C~85°C; EFF 78%; Podobny do : P6CU-0515ELF; FN1-05S15BN DC FN1-05S15BN
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 1W; 67mA; 15V; 1,5kV; 10,8V~13,2V; -40°C~85°C; EFF 78%; Podobny do : P6CU-0515ELF; FN1-05S15BN DC FN1-05S15BN, кількість в упаковці: 5 шт.