FN1-05S15H6 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 1W; 67mA; 15V; 6kV; 4,5V~5,5V; -40°C~105°C; EFF 74%; Podobny do: AM1D-0515SH60NZ - AM1DS-0515SH60Z ? ; FN1-05S15H6 DC FN1-05S15H6
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 1W; 67mA; 15V; 6kV; 4,5V~5,5V; -40°C~105°C; EFF 74%; Podobny do: AM1D-0515SH60NZ - AM1DS-0515SH60Z ? ; FN1-05S15H6 DC FN1-05S15H6, кількість в упаковці: 5 шт.