FN1-12S05AN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 1W, 200mA, Vin 12V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 86% certificate UL62368 dated 07.08.2024 ; Lab: UL ; LVD: UL62368; Substitute: B1205S-1WR3; FN1-12S05AN; B1205S-1WR3; DBE1-1211; TPE1205SP; FN1-12S05AN DC FN1-12S05AN
кількість в упаковці: 17 шт
на замовлення 83 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 1W, 200mA, Vin 12V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 86% certificate UL62368 dated 07.08.2024 ; Lab: UL ; LVD: UL62368; Substitute: B1205S-1WR3; FN1-12S05AN; B1205S-1WR3; DBE1-1211; TPE1205SP; FN1-12S05AN DC FN1-12S05AN, кількість в упаковці: 17 шт.