FN1-12S05BN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 1W, 200mA, Vin 12V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 80%; Zamiennik dla: AM1D-1205SZ, AM1D-1205S-NZ, AM1DS-1205SZ, AM1DS-1205S-NZ, AM1DS-1205SJZ; B1205LS-1WR3; B0524S-1WR3; FN1-12S05BN DC FN1-12S05BN
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 1W, 200mA, Vin 12V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 80%; Zamiennik dla: AM1D-1205SZ, AM1D-1205S-NZ, AM1DS-1205SZ, AM1DS-1205S-NZ, AM1DS-1205SJZ; B1205LS-1WR3; B0524S-1WR3; FN1-12S05BN DC FN1-12S05BN, кількість в упаковці: 10 шт.