FN1-12S24AN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 1W, 42mA, Vin 12V, Vout 24V, Viso 1000VDC, EFF 80% ODPOWIEDNIK: B1224S-1WR3; TPE1224SP; AM1S-1224SZ; AM1SS-1224S-NZ; AM1SS-1224SJZ; FN1-12S24AN SIP4 (4pin) DC FN1-12S24AN
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 1W, 42mA, Vin 12V, Vout 24V, Viso 1000VDC, EFF 80% ODPOWIEDNIK: B1224S-1WR3; TPE1224SP; AM1S-1224SZ; AM1SS-1224S-NZ; AM1SS-1224SJZ; FN1-12S24AN SIP4 (4pin) DC FN1-12S24AN, кількість в упаковці: 10 шт.