Продукція > AIPULNION > FN1-15D05B3N
FN1-15D05B3N AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 1W, ±100mA, Vin 15V, Vout ±5V, Viso 3000VDC, EFF 80% ODPOWIEDNIK: E1505S-1WR3; TPV1505SP; FN1-15D05B3N DC FN1-15D05B3N
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 1W, ±100mA, Vin 15V, Vout ±5V, Viso 3000VDC, EFF 80% ODPOWIEDNIK: E1505S-1WR3; TPV1505SP; FN1-15D05B3N DC FN1-15D05B3N, кількість в упаковці: 10 шт.