FN1-24S05AN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 1W, 200mA, Vin 24V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 79%; Zamiennik dla: DBE1-2411; AM1S-2405SZ, AM1S-2405S-NZ, AM1SS-2405SZ, AM1SS-2405S-NZ, AM1SS-2405SJZ, FN1-24S05AN, B2405S-1WR3, FN1-24S05AN DC FN1-24S05AN
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 17 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 1W, 200mA, Vin 24V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 79%; Zamiennik dla: DBE1-2411; AM1S-2405SZ, AM1S-2405S-NZ, AM1SS-2405SZ, AM1SS-2405S-NZ, AM1SS-2405SJZ, FN1-24S05AN, B2405S-1WR3, FN1-24S05AN DC FN1-24S05AN, кількість в упаковці: 5 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN1-24S05AN Виробник : AIPULNION DC/DC Converter, 1W, 200mA, Vin 24V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 79%; Zamiennik dla: DBE1-2411; AM1S-2405SZ, AM1S-2405S-NZ, AM1SS-2405SZ, AM1SS-2405S-NZ, AM1SS-2405SJZ, FN1-24S05AN, B2405S-1WR3, FN1-24S05AN DC FN1-24S05AN