FN1-24S12AN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 1W; 84mA; 12V; 1,5kV; 21,6V~26,4V; -40°C~85°C; EFF 86%; Replacement for: AM1S-2412SZ, AM1S-2412S-NZ, AM1SS-2412SZ, AM1SS-2412S-NZ; B2412S-1WR3; FN1-24S12AN DC FN1-24S12AN
кількість в упаковці: 17 шт
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
DC-DC Converter; 1W; 84mA; 12V; 1,5kV; 21,6V~26,4V; -40°C~85°C; EFF 86%; Replacement for: AM1S-2412SZ, AM1S-2412S-NZ, AM1SS-2412SZ, AM1SS-2412S-NZ; B2412S-1WR3; FN1-24S12AN DC FN1-24S12AN, кількість в упаковці: 17 шт.