FN1-24S24AN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 1W; 100kHz; 42mA; 24V; 1,5kV; Vin 21,6V~26,4V; -40°C~85°C; EFF 80%; Replacement for: AM1S-2424SZ, AM1SS-2424S-NZ, AM1SS-2424SJZ, RO-2424S, FN1-24S24AN; FN1-24S24AN DC FN1-24S24AN
кількість в упаковці: 17 шт
на замовлення 51 шт:
Написати відгук
DC-DC Converter; 1W; 100kHz; 42mA; 24V; 1,5kV; Vin 21,6V~26,4V; -40°C~85°C; EFF 80%; Replacement for: AM1S-2424SZ, AM1SS-2424S-NZ, AM1SS-2424SJZ, RO-2424S, FN1-24S24AN; FN1-24S24AN DC FN1-24S24AN, кількість в упаковці: 17 шт.