FN2-05D12CN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 2W, ±84mA, Vin 5V, Vout ±12V, Viso 1500VDC, EFF 81% Zamiennik dla: AM2D-0512DZ; FN2-05D12CN; TPH0512SP; DAE2-0523; FN2-05D12CN SIP7 (5pin) DC FN2-05D12CN
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 2W, ±84mA, Vin 5V, Vout ±12V, Viso 1500VDC, EFF 81% Zamiennik dla: AM2D-0512DZ; FN2-05D12CN; TPH0512SP; DAE2-0523; FN2-05D12CN SIP7 (5pin) DC FN2-05D12CN, кількість в упаковці: 2 шт.