FN2-12S12H6 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 2W; 167mA; 12V; 6kV; 10,8V~13,2V; -40°C~85°C; EFF 88%; MDS02M-12; FN2-12S12H6 DC FN2-12S12H6
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 2W; 167mA; 12V; 6kV; 10,8V~13,2V; -40°C~85°C; EFF 88%; MDS02M-12; FN2-12S12H6 DC FN2-12S12H6, кількість в упаковці: 5 шт.