FN2-24S05CN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 2W, 400mA, Vin 24V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 78% Odpowiednik: AM2D-2405SZ; B2405S-2WR3; FN2-24S05CN; TPG2405SP; FN2-24S05CN SIP7 (4pin) DC FN2-24S05CN
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 2W, 400mA, Vin 24V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 78% Odpowiednik: AM2D-2405SZ; B2405S-2WR3; FN2-24S05CN; TPG2405SP; FN2-24S05CN SIP7 (4pin) DC FN2-24S05CN, кількість в упаковці: 10 шт.