FN2-24S15CN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 2W; 133mA; 15V; 1,5kV; 21,6V~26,4V; -40°C~105°C; EFF 86%; Substitute: DAE2-2414; FN2-24S15CN DC FN2-24S15CN
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 2W; 133mA; 15V; 1,5kV; 21,6V~26,4V; -40°C~105°C; EFF 86%; Substitute: DAE2-2414; FN2-24S15CN DC FN2-24S15CN, кількість в упаковці: 10 шт.