Продукція > SCHAFFNER > FN2010-10-07
FN2010-10-07
FN2010-10-07 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2010-1522433.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 10A 250VAC 50/60Hz Wire Leads
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 800µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010-10-07 FN2010-10-07 Виробник : TE Connectivity / Schaffner F54C44716EF10455B0035D38B97C73C251EA1DBFFBC51FAFF5CEC6B94B38BB97.pdf Power Line Filters 10A 250VAC 50/60Hz Wire Leads
на замовлення 147 шт:
Кількість Ціна
FN2010-10-07 FN2010-10-07 Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_FN2010.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 800µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A