Продукція > SCHAFFNER > FN2010A-10-07
FN2010A-10-07
FN2010A-10-07 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2010-1522433.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 10A 250VAC 50/60Hz 0.47nF Wire Leads
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук