Продукція > SCHAFFNER > FN2010A-12-06
FN2010A-12-06
FN2010A-12-06 Schaffner
fn-2010
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 12A 250VAC 50/60Hz 0.47nF Faston
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук