FN2010B-20-08
FN2010B-20-08 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN2010.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASSIS
Packaging: Tray
Inductance: 600µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 20 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASSIS, Packaging: Tray, Inductance: 600µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 20 A.
Інші пропозиції FN2010B-20-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010B-20-08 FN2010B-20-08 Виробник : Schaffner FN_2010-1522433.pdf Power Line Filters 20A MEDICAL M4 SCREW GENERAL PURPOSE FLTR