FN2010B-30-08
FN2010B-30-08 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2010.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 700µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 30 A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 700µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 30 A.
Інші пропозиції FN2010B-30-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010B-30-08 Виробник : Schaffner FN2010-1522433.pdf Power Line Filters 30A MEDICAL M4 SCREW GENERAL PURPOSE FLT