FN2010N-30-08
FN2010N-30-08 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN2010.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Packaging: Box
Inductance: 700µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 30 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS, Packaging: Box, Inductance: 700µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 30 A.
Інші пропозиції FN2010N-30-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010N-30-08 FN2010N-30-08 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 45BE2757C95F79FFA6C170813779E819FAACEAA5DEC6A938916C6F42A68C37C8.pdf Power Line Filters 250Vac 30A 0.7mH Screw EMI Filter