FN2020A-10-06
FN2020A-10-06 Schaffner EMC Inc.
FN2020.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 800µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Safety
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 800µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Safety, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Інші пропозиції FN2020A-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2020A-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2020-1522401.pdf Power Line Filters 10A SAFETY FASTON GENERAL PURPOSE FLTR