FN2020A-20-08
FN2020A-20-08 TE Connectivity / Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2020-3577653.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters FN2020A-20-08
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS, Packaging: Bulk, Inductance: 600µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: Safety, Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 20 A.
Інші пропозиції FN2020A-20-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2020A-20-08 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2020.pdf Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS
Packaging: Bulk
Inductance: 600µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: Safety
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 20 A
товару немає в наявності
FN2020A-20-08 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2020-1522401.pdf Power Line Filters Single Phase Chassis Mount AP Filter 250VAC, 20A, Screw, <0.5mA