FN2020A-30-08
FN2020A-30-08 TE Connectivity Schaffner
FN2020.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 670µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: Safety
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 30 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 670µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: Safety, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 30 A.
Інші пропозиції FN2020A-30-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2020A-30-08 FN2020A-30-08 Виробник : TE Connectivity / Schaffner F8F3AD388057D1047AE117133190BE9F514D368CF4585D528BA49EBE630C3B58.pdf Power Line Filters 30A SAFETY M4 SCREW GENERAL PURPOSE FLTR