Продукція > SCHAFFNER > FN2020A-60-24
FN2020A-60-24 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2020-1522401.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount AP Filter 250VAC, 60A, Screw, <0.5mA
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 60A CHASS, Packaging: Bulk, Inductance: 1mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M6), Applications: Safety, Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 60 A.
Інші пропозиції FN2020A-60-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2020A-60-24 FN2020A-60-24 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2020.pdf Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 60A CHASS
Packaging: Bulk
Inductance: 1mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M6)
Applications: Safety
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 60 A