Продукція > SCHAFFNER > FN2020B-16-06
FN2020B-16-06
FN2020B-16-06 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2020-1522401.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 16A MEDICAL FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
на замовлення 41 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 650µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2020B-16-06 FN2020B-16-06 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN2020.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 650µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2020B-16 -06 FN2020B-16 -06 Виробник : Schaffner 1686136777831.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Solder Lug Chassis Mount Medical