FN2030-16-08
FN2030-16-08 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN2030.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC CHASS MNT
Packaging: Bulk
Inductance: 4mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC CHASS MNT, Packaging: Bulk, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2030-16-08 Виробник : Schaffner FN2030-1522380.pdf Power Line Filters Single Phase Chassis Mount HP Filter 250VAC, 16A, Screw