FN2030-20-07 TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: S IND 1PH FILTERS
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: Medical
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 20 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: S IND 1PH FILTERS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: Medical, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 20 A.
Інші пропозиції FN2030-20-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2030-20-07 FN2030-20-07 Виробник : TE Connectivity / Schaffner C6B3B10C714E97B1F10992E379BE10396235BD12BA3F73F751C942E4A94BF98B.pdf Power Line Filters 20A WIRE GENERAL PURPOSE FLTR