FN2030B-1-06
FN2030B-1-06 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN2030.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 20mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 20mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 1 A.
Інші пропозиції FN2030B-1-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2030B-1-06 FN2030B-1-06 Виробник : Schaffner FN2030-1522380.pdf Power Line Filters 1A MEDICAL EMI FILTER/ FAST-ON