FN2030BZ-10-06 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN2030.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
Packaging: Bulk
Inductance: 8mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Medical
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 10 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS, Packaging: Bulk, Inductance: 8mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Medical, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 10 A.
Інші пропозиції FN2030BZ-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2030BZ-10-06 FN2030BZ-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2030-1522380.pdf Power Line Filters 10A MEDICAL SRGE PLSE PROTECTION